663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Wuxal Aminocal 5,0l

producent: KAZGOD
kod produktu: HSATOMR010012
Oceń produkt: 0

Wuxal Aminocal stosuje się przede wszystkim w towarowej produkcji sadowniczej i warzywniczej oraz w uprawach ekologicznych. Jest nawozem wapniowym, dedykowanym do późnego zapobiegania gorzkiej plamistości podskórnej, do poprawiania wybarwienia i właściwości przechowalniczych owoców. W składzie nie zawiera azotu mineralnego, więc w końcowej fazie rozwoju owoców nie stymuluje wzrostu wegetatywnego i korzystnie wpływa na ich wybarwienie się. Zawiera mangan, cynk i naturalne dodatki polipeptydowe oraz dodatki aminokwasów. Dodatki polipeptydowe obniżają napięcie powierzchniowe, jednocześnie zwiększają przyczepność nawozu do liści i owoców. Poziom pH wynosi ok. 4,0, co ułatwia pobieranie przez skórkę starszych owoców wapnia. Cynk i mangan tworzą związki białkowe z polipeptydami, ułatwiając tym samym absorpcję wapnia i wspomagając wybarwienie się owoców.
 

Produkt wycofany z oferty,
zapytaj o zamiennik
wycofany z oferty, zapytaj o zamiennik
Kosz dostawy: od 9.99 zł
Cena brutto: 70,70 zł / szt. 70.70
ilość szt.
UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl