663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Trutka na krety i nornice GLOTOX - GARDEN TOP w Paście 200g

producent: GLOTOX
kod produktu: 5037501002221
Ocena klientów: 2.94457

Trutka na krety i nornice GLOTOX - GARDEN TOP w Paście:

 

  • substancje przywabiające szkodniki
  • nie powoduje bólu

 

 

 

Produkt w magazynie
Twoje zamówienie wyślemy w 24 godziny w magazynie
Kosz dostawy: od 10.49 zł
Cena brutto: 18,40 zł / szt. 18.40
ilość szt.
lub zamów telefonicznie
+48 663 877 773
poniedziałek-piątek 8-16
Produkt biobójczy, należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.
Opis

Trutka na krety i nornice GLOTOX - GARDEN TOP w Paście 200g

 

Trutka na krety i nornice GLOTOX - GARDEN TOP w Paście 200g to dokładnie dobrana i opatentowana trutka w postaci saszetek. Jest to nowoczesny, odporny na wilgoć środek gryzoniobójczy, rekomendowany do zwalczania szkodników ogrodowych.

Środek ma w swoim składzie 0,005 g/100 g bromadiolon, aktywnego składnika bardzo skutecznego także u gryzoni odpornych na inne antykoagulanty. Połknięcie przynęty wystarcza do uśmiercenia gryzonia w ciągu kilku dni. Antykoagulanty działają nie powodując bólu, a wewnętrzne, śmiertelne krwawienie. 
Po zjedzeniu środka gryzonie duszą się tym samym wychodząc na zewnątrz szukając świeżego powietrza, gdzie umierają.


Dzięki mieszance środków przywabiających (tłuszcze, oleje i cukry), służy do użytku, szczególnie w sytuacjach, w których tradycyjne przynęty nie zostały zjedzone przez gryzonie.


ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Substancja jest szkodliwa dla ludzi, zwierząt i ptactwa domowego. Prawdopodobieństwo przypadkowego zjedzenia przez człowieka jest bardzo małe ze względu na zawartość bitrexu w preparacie.


SPOSÓB UŻYCIA:
Do korytarzy i kopcy dać 1-2 saszetek. Nie zakopywać. Nie rozrywać. Saszetki zostawić ok. 1 tydzień z dostępem świeżego powietrza.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska w sprawie gatunków dziko występujących zwierząt objętych ochroną, kret podlega częściowej ochronie gatunkowej. Z ochrony wyłączony jest na terenach ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek, lotnisk, ziemnych konstrukcji hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych.

Produktów biobójczych należy stosować z zachowaniem środków ostrożności.
Przed każdym użyciem przeczytać etykietę produktu.

 

OPAKOWANIE: 200 G

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl