71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

BEST-PEST Penta 250FS 50ml

producent: BEST-PEST
kod produktu: 5907486603860
Oceń produkt: 0

Niezwykle skuteczny w walce z wszelkimi owadami biegającymi, świetnie sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, inwentarskic

Produkt wycofany z oferty,
zapytaj o zamiennik
wycofany z oferty, zapytaj o zamiennik
Kosz dostawy: od 10.49 zł
Cena brutto: 13,45 zł / szt. 13.45
ilość szt.
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
Opis

 

 

Preparat owadobójczy w postaci zawiesinowego koncentratu do rozcieńczania wodą, przeznaczony do zwalczania owadów biegających (prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych) i latających (much, komarów), w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, inwentarskich itp.

Substancja aktywna:

  • Imidachlopryd (chloronikotynyle) – 20%
  • Alfa-cypermetryna w mikrokapsułkach – 5%

SZKODNIK

SPOSÓB UŻYCIA

UWAGI

Owady biegające

Ustalić dokładną ilość cieczy roboczej (1 l cieczy na 20 m2 powierzchni pomieszczenia). Silnie wstrząsnąć opakowaniem aby dokładnie wymieszać jego zawartość. Przygotować 1% ciecz roboczą (np. 50ml preparatu rozcieńczyć wodą do 5l). Przystąpić do oprysku. W przy-padku przerw, przed ponownym przystąpieniem do pracy ciecz roboczą dokładnie wymieszać.

Należy opryskiwać drogi przebiegu owadów: okolice listew podłogowych, drzwi, wokół przewodów wentylacyjnych i c.o., szpary i szczeliny oraz inne miejsca gnieżdżenia się szkodników (naroża ścian, szpary w podłodze, miejsca za listwami itp.)

Owady latające

Należy opryskiwać nasłonecznione powierzchnie ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, miejsca składowania odpadków jeśli nie są wykorzystywane jako pasza. Komary – opryskiwać miejsca zacienione, zakamarki i naroża ścian.

 

Opakowanie 50ml

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl