Formularz kontaktowy

* pola wymagane
663 877 773 pn-pt, od 8.00 do 16.00

HORTICO HORTISEPT D 402 10kg

Materiały szkółkarskie
173.45
PLN
HORTICO HORTISEPT D 402 10kg
Chcesz czuć się bezpiecznie w swoim ogrodzie i zarazem uchronić swoje rośliny przed niebezpiecznymi patogenami?

Nie możesz poradzić sobie z nawracającymi infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi?

Dotknęła cię klęska powodzi i nie masz pojęcia jak oczyścić swój ogród, działkę, sad, plantację lub pomieszczenie gospodarcze?

Mamy coś dla ciebie!
in_stock
producent:
HORTICO
kod produktu:

5907771447056

ocena:
(Ilość ocen: 3)
dostępność:
mała ilość
j.m.:
szt.
wysyłka:
24 godziny
koszt dostawy:
tylko wysyłka paletowa 90 PLN
cena: 173,45 zł
+
-
HORTISEPT D 402® Jest to płynny preparat na bazie 4-rzędowych związków amonowych, skuteczny w stosunku do bakterii gram-dodatnich (np. gronkowce), gram-ujemnych (np. Salmonella, Escherichia coli) oraz grzybów i wirusów. Posiada naturalny zapach, daje się łatwo spłukać i nie powoduje korozji. HORTISEPT D 402 szczególnie nadaje się do zadań dezynfekcyjnych w obszarze rolnictwa i ogrodnictwa, w budynkach inwentarskich, obiektach przemysłowych, szklarniach i pieczarkarniach oraz do dezynfekcji przedmiotów i powierzchni skażonych przez kontakt z wodami powodziowymi. Służy do dezynfekcji narzędzi, skrzynek, sprzętu oraz powierzchni przez opryskiwanie, zamaczanie, nasączanie.

STĘŻENIE ROBOCZE: W celu skutecznej dezynfekcji przedmiotów i powierzchni zalanych wodami powodziowymi zaleca się stężenie 1,5%, czyli: 1,5 litra HORTISEPT D 402 na 100 litrów wody (150 ml/10 litrów wody)

SPOSÓB UŻYCIA: W celu skutecznej dezynfekcji zaleca się zastosowanie 0,4 litra roztworu roboczego na 1m2 powierzchni (4 litry/10m2), preparat nanosić poprzez mycie lub opryskiwanie. Spłukać wodą po upływie 30 do 60 minut. Skażone przedmioty dokładnie wymyć roztworem roboczy, spłukać po uływie 30-60 minut. Zgodnie z powyższymi wskazówkami opakowanie 10 litrów wystarcza na około 800m2 powierzchni. Środki bezpieczeństwa: Należy unikać kontaktu z oczami i skórą, przy pracy stosować rękawice ochronne. Trzymać z dala od napojów, żywności i karm. Pozostałe wskazówki znajdują się w karcie technicznej produktu.

OPAKOWANIE: Opakowanie jednostkowe: kanister PE 10 l.

SKŁAD: chlorek didecylodimetyloamoniowy, czwartorzędowe związki amoniowe.
  • HORTICO S.A. - zaopatrzenie ogrodnictwa
  • Blog ekspercki - przydomoweogrody.pl
  • Zielone Centrum - Galeria Ogrodnicza
  • Uprawy profesjonalne
  • Wypożyczalnia sprzetu ogrodniczego
Wdrożenie i administracja - FUERTE MEDIA
Sklep internetowy Shoper.pl