Formularz kontaktowy

* pola wymagane
663 877 773 pn-pt, od 8.00 do 16.00

BAYER Calypso 480SC 2ml

Środki owadobójcze
11.45
PLN
BAYER Calypso 480SC 2ml
instore_only
producent:
BAYER
kod produktu:

5908229363928

ocena:
(Ilość ocen: 0)
dostępność:
wycofany z oferty, zapytaj o zamiennik
j.m.:
szt.
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.

Środek owadobójczy o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania szkodników ssących i gryzących w ziemniaku i roślinach sadowniczych. W roślinie działa układowo. Cechy użytkowe środka powodują, że jest szczególnie przydatny do ochrony upraw amatorskich. Przede wszystkim Calypso jest nieszkodliwy dla owadów zapylających i innych organizmów pożytecznych, co powoduje, że termin stosowania jest elastyczny.

Zabiegi można wykonywać nie tylko przed kwitnieniem i po kwitnieniu, ale również w jego trakcie. Z tego względu preparat ten jest bardzo przydatny w uprawach amatorskich (gdzie najczęściej na niewielkiej powierzchni uprawia się wiele gatunków oraz odmian roślin). Można bowiem opryskiwać nim rośliny nawet wówczas, gdy obok znajdują się inne rośliny kwitnące. Insektycyd w roślinie działa układowo, ma długi okres skutecznego zwalczania mszyc, owocówki, zwójkówek, innych ważnych szkodników w sadach oraz stonki.

Substancja aktywna preparatu należy do nowej grupy związków chemicznych i działa w sposób zasadniczo różny od dotychczas znanych preparatów. Odmienny mechanizm działania pozwala na skuteczne niszczenie owadów niewrażliwych na dotychczas stosowane środki. Środek jest bezpieczny dla użytkowników i konsumentów. Calypso najlepiej działa w temperaturach powyżej 10oC.

Korzyści

działa w wysokich temperaturach, długo działa - do 3 tygodni, chroni drzewa i krzewy owocowe, nieszkodliwy dla owadów zapylających i innych organizmów pożytecznych, elastyczny termin stosowania

Zakres stosowania: jabłoń,grusza,śliwa,wiśnia,czereśnia,porzeczka czarna,ziemniak

Opakowanie 2ml

  • HORTICO S.A. - zaopatrzenie ogrodnictwa
  • Blog ekspercki - przydomoweogrody.pl
  • Zielone Centrum - Galeria Ogrodnicza
  • Uprawy profesjonalne
  • Wypożyczalnia sprzetu ogrodniczego
Wdrożenie i administracja - FUERTE MEDIA
Sklep internetowy Shoper.pl