663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Apollo 500SC 1l

Środek zwalczające przędziorki w owocach jabłoni, działa jajobójczo i na pierwsze stadium nimfy. 

dostępność: zapytaj o dostępność
cena: 335,45 zł 335.45
ilość szt.
UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Od dnia 25.11.2015 r. jest wymagane zezwolenie na zakup i używanie środków profesjonalnych!
Ocena: 0
producent: AGRO
kod produktu: 2010000093559
Opis

Apollo 500SC

Preparat stosowany przeciwko przędziorkom, to koncentrat w formie stężonej zawiesiny, którą rozcieńcza się z wodą, działa kontaktowo. Zwalcza przędziorka owocowca w jabłoni. Wykazuje głównie działąnie jajobójcze, ale również zwalcza stadium larwy u pierwsze stadium nimfy. Nie działa w przypaku na formy dorosłe.

Stosowanie:
JABŁOŃ - przędziorek owocowiec
Powinno się wykonywać opryski do fazy pękania pąków do początku fazy kwitnienie, najlepiej a na początku wylęgu larw z jaj zimowych, który zbiega się z fazą zielonego paka kwiatowego jabłoni.
dawka: 0,4l/ha
zalecana ilość wody: 500-750l/ha

Ciecz użytkowa:
Określić potrzebną ilość cieczy użytkowej, opakowanie wstrząsnąć przed użyciem i wlać odmierzoną ilość preparatu do opryskiwacza po części napełnionego wodą i uzupełnić wodę do żądanego poziomu. Opryskiwać z włączonym mieszadłem.

Okres karencji: 0 dni
okres prewencji: 0 dni

Opakownie:
1l

 

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl