663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Antywylegacz Płynny 725SL 1,0l

dostępność: duża ilość
wysyłka: 24 godziny
cena: 16,45 zł 16.45
ilość szt.
UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Zakup tego produktu wymaga spełnienia przez kupującego 2 warunków:
  1. posiadania zezwolenia wydawanego przez WIORIN
  2. ukończenia 18 lat
Ocena: 0
producent: SARZYNA
kod produktu: 5902077100841
Opis

Cechy: preparat w formie rozpuszczalnego w wodzie koncentratu, z grupy regulatorów wzrostu i rozwoju roślin, stosowany dla zapobiegania wyleganiu pszenicy ozimej, jarej, pszenżyta ozimego, żyta ozimego oraz owsa, wyleganiu rzepaku ozimego przy jednoczesnym zwiększeniu ilości rozgałęzień i ilości łuszczyn oraz dla zapobiegania nadmiernemu wzrostowi i wyleganiu rozsady pomidorów.

Wskazówki: stosować na glebach żyznych, dobrze nawożonych azotem. Nie stosować na glebach ubogich, o niskim nawożeniu azotowym. Nie stosować przy temperaturze otoczenia <10°C i >25°C; przed zbliżającymi się opadami deszczu lub przymrozkami, na rośliny już mokre. Nie stosować przy wietrze o sile sugerującej możliwość zniesienia substancji na sąsiednie plantacje.

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl